The Azimuth Project
David Tweed (Rev #7, changes)

Showing changes from revision #6 to #7: Added | Removed | Changed

David Tweed is a member of the Azimuth Forum who has written about problems related to image recognition. His work makes extensive use of probability theory and statistics. He did his PhD thesis on Motion Segmentation Across Image Sequences at the Department of Computer Science of the University of Bristol in 2001.

Personal email address: david stop tweed atCharacter gmail stop com

category: members
jak szybko schudnac

stwem. Wybierz aktywność która sprawia Ci najwięcej przyjemności, może to być nawet szybki spacer. Jeśli nie będziesz miał czasu w jakiś dzień, nie przejmuj się i pamiętaj że zawsze jest jeszcze jutro. Najważniejsze to czerpać radość z zdrowego ruchu.

Wyznacz sobie realistyczne cele i podejdź do odchudzania jako zmiany na całe życie, a nie tymczasowego zabiegu. Jeśli jesteś kompletnie bez formy nie planuj od razu rygorystycznego 6-dniowego planu treningowego, bo zwyczajnie tego nie wytrzymasz. Lepiej zacząć powoli, regularność i wytrwałość jest ważniejsza od szybkiego i intensywnego zrywu.

Jedz więcej białka. Dzięki niemu szybciej i dłużej będziesz czuł sytość. Pamiętaj żeby w każdym posiłku jaki jesz znalazły się produkty zawierające białko – szczególnie w śniadaniu, dzięki czemu będziesz miał więcej energii w ciągu całego dnia.

Unikaj fast-foodów i słodyczy za wszelką cenę. Zawierają one praktycznie same węglowodany, które są główną przyczyną otyłości. Zamiast słodkich przekąsek sięgaj po zdrowe produkty jak orzechy lub warzywa. Nie dość że po tego typu przekąskach na pewno nie przytyjesz, to będziesz miał znacznie więcej energii.

Pij wodę – więcej i częściej. Dzięki niej Twoje ciało będzie znacznie lepiej funkcjonowało. Dodatkowo woda pomaga w walce z głodem Nie zawsze kiedy odczuwasz głód oznacza, że faktycznie Twój organizm potrzebuje jedzenia, czasami jest mu po prostu potrzeba wody, a uczucie głodu w tym momencie jest zwyczajnie fałszywe.

Dyscyplina i wytrwałość są najważniejszymi czynnikami, które wpływają na to czy

category: members